Otevřít menu
penzion Holín
penzion Holín
Email ubytování Český ráj Rezervace ubytování Jičín Facebook ubytování Český ráj |

Jičínský Weber Cup Jičín 3km je cyklistickou akcí, která se koná v květnu. Souběžně je pořádán též běžecký závod. Penzion Holín Vám umožní pohodlné ubytování i odpočinek v dostupné vzdálenosti od centra dění.

Organizované cyklo-výpravy s Petrem Kordíkem

cyklo výlet Jičín

Jičínsko: Dva okruhy Mariánskou zahradou

Dvě středně náročné trasy bez větších stoupání měří 13 a 46 km. Provedou vás nádhernou krajinou zvanou Mariánská zahrada. Kratší okruh vede z Ostružna přes Podhradí a zpět. Delší okruh začíná v Jičíně a přes Staré Hrady a Markvartice vás zavede zpět do Jičína.

popis tras

Jičínsko: K zámku, hradu i ke zřícenině

Delší výlet bez větších stoupání – 44 km. Z Jičína vede do Sobotky, na hrad Kost, odtud k Prachovským skalám a zpět do Jičína.

popis trasy

Jičínsko: Za zapomenutými zámečky a sídly

Středně náročný výlet bez větších stoupání měří 59 km. Začíná v Jičíně a pokračuje do Kopidlna, Libáně a zpět do Jičína.

popis trasy

S kouzelnou tetičkou Valentýnou do středověku

Tento nenáročný cyklovýlet o délce 18 km vás zavede na pohádkový hrad a zámek Staré Hrady a do Zámeckého resortu v Dětenicích.

popis trasy

Z Jičína na Tábor a do Lomnice nad Popelkou

Tato trasa nás zavede z Jičína nejprve na místní rozhlednu Milohlídka a poté na dvě vyhlídkové věže v okolí Lomnice nad Popelkou: na Tábor a na netradiční rozhlednu, která je součástí skokanského můstku.

popis trasy

nahoru