Otevřít menu
penzion Holín
penzion Holín
Email ubytování Český ráj Rezervace ubytování Jičín Facebook ubytování Český ráj |

Sjezdové lyžování

Kozákov

Kozákov 28km je nejvyšší horou Českého ráje. Na jejím vrcholu stojí Riegrova chata a v těsné blízkosti rozhledna. V zimních měsících sem můžete vyrazit za lyžováním do snow parku. Menší děti mají možnost učit se v místní školičce a ty starší mohou využít ski-crossovou dráhu. Areál nabízí nejen posezení ve vyhřátém bufetu, ale i prosklenou terasu s výhledem na sjezdovky.

bližší informace

Máchovka

Ski areál Máchovka v Nové Pace 19km nabízí nenáročným lyžařům sjezdovku, která se nachází přímo u zimního stadionu. Je vhodná pro rodiny s dětmi a začínající lyžaře. Dvě upravené tratě, lyžařská školička s dětským vlekem i dětským pásem se nachází v nově zrekonstruovaném areálu.

bližší informace

Krkonoše

Krkonoše a pořádná lyžovačka je na dosah: Vrchlabí 35km, Jilemnice 30km, Hromovka 40km, Špindlerův Mlýn 49km.

Jizerské hory

Jizerské hory 40km.

Běžkařské trasy

Lomnice nad Popelkou

Lomnice nad Popelkou 13km je městem na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší. Volně přístupný ochoz skokanského můstku v Popelkách je přístupný celoročně a v zimních měsících zde můžete, při trošce štěstí, zhlédnout trénink místního rodáka Romana Koudelky. Zdejší Lyžařský klub strojově udržuje v okolí Lomnice běžecké tratě, jejichž délka závisí na aktuální meteorologické situaci.

bližší informace

Máchovka

Ski areál Máchovka v Nové Pace 19km nabízí nejen 1km dlouhou sportovní běžeckou trať, ale též turistickou trať bez strojové úpravy.

bližší informace

Jizerské hory a Krkonoše

Jizerské hory a Krkonoše 40km.

Zimní stadiony

Jičín

Krytý Zimní stadion v Jičíně 3km nabízí moderní zázemí, které jistě rádi využijete v zimních měsících k veřejnému bruslení.

Lomnice nad Popelkou

Další zimní stadion naleznete v Lomnici nad Popelkou 13km, kde můžete využít půjčovny bruslí a sklouznout se v rodném městě bývalého kapitána hokejové reprezentace Vladimíra Martince.

Skiservis

Lomnice nad Popelkou

Cyklo-ski J.Žitník v Lomnici nad Popelkou nabízí k prodeji i servisu lyžařské snowboardové a cyklistické potřeby. V sortimentu naleznete i funkční oblečení, boty pro lyžaře, brašny, vaky, vyhřívače a jiné doplňky.

bližší informace

nahoru