Otevřít menu
penzion Holín
penzion Holín
Email ubytování Český ráj Rezervace ubytování Jičín Facebook ubytování Český ráj |

Penzion Holín u Prachovských skal

V našem penzionu nabízíme regionální snídaně. Součástí nabídky jsou potraviny, které byly vyrobeny v našem nejbližším okolí a u kterých máme prověřenou kvalitu. Nechte se zlákat energii dodávajícím müsli, jogurty, kefírem, zákysem a sýry - vše vyrobeno z plnohodnotného mléka od malých místních farmářů, řemeslným pečivem z pravého kvasného základu, či vejci z místního chovu. V nabídce rozhodně nechybí kvalitní lahodná káva, výborné čaje s medem od zdejšího včelaře a úžasné zavařeniny. Šunka s vysokým podílem masa a chutné párečky jsou samozřejmostí.

Jičín

Zámecká restaurace v Jičíně nabízí poctivou, moderní kuchyni podávanou v tradičním historickém prostředí jičínského zámku.

bližší informace

Restaurace U Dělové koule 1866 je rodinným podnikem nabízejícím regionální a české speciality i pokrmy středoevropské kuchyně. V roce 2016 se tato restaurace dostala mezi 10 nejlepších v České republice. Dobový interiér připomíná událost roku 1866, kdy bitva u Jičína předznamenala výsledek Prusko-rakouské války.

bližší informace

Mexická restaurace Casa de piedra patří mezi dlouhodobé stálice jičínské gastronomie. Svou pestrou nabídku mexických jídel doplnila i o tradiční českou kuchyni, dobrým pivem, kvalitní kávou i vínem. Disponuje pestrobarevným interiérem veselých barev, obslouží Vás i v zimní zahradě a přes letní období na zahradním posezení s dětským koutkem.

bližší informace

Pizzerie Rieger nabízí, vedle profesionálního přístupu, klasickou italskou kuchyni ve velmi příjemném prostředí restaurace. Zajišťuje rozvoz jídel z denní nabídky i stálého jídelníčku.

bližší informace

Restaurace Lucie je velmi oblíbenou jičínskou restaurací. Pro její skvěle připravené pokrmy, příjemnou atmosféru a perfektní obsluhu se do ní místní i přespolní rádi vrací. V pracovním týdnu vaří velmi chutná meníčka a zajišťují jejich rozvoz, stejně tak jídel ze stálé nabídky.

bližší informace

Vegeethouse je vegetariánskou restaurací, která se inspiruje kuchyněmi z celého světa, avšak maximálně využívá místních surovin k přípravě pokrmů. Nabízí pestrá a chutná jídla, koktejly i nápoje v příjemně vybavené restauraci s asijskými prvky. Budete unešení z rozmanitosti a pestrosti jejich jídelního lístku, který zasytí i milovníky masa. Změna je život, tak proč to nezkusit.

bližší informace

Restaurace U Piráta nabízí v širší nabídce především menu z ryb, jídelníček je samozřejmě doplněn i o minutky z ostatních druhů mas a nechybí ani italské těstoviny.

bližší informace

Dětenice

Na zámku Dětenice 23km je umístěna sbírka zbraní, trofejí a obrazů. Součástí objektu zámku je i středověká krčma, která nabízí jedinečný gastronomický zážitek v nezapomenutelném prostředí s dobovou obsluhou, zvyky i nářečím.

bližší informace

nahoru