Otevřít menu
penzion Holín
penzion Holín
Email ubytování Český ráj Rezervace ubytování Jičín Facebook ubytování Český ráj |

Koupaliště u rybníka Kníže Jičín

Nové koupaliště zbudované u rybníka Kníže 2km přímo v Jičíně nabízí velké vodní vyžití nejen pro děti všech věkových kategorií. Jde o nejblíže položený vodní areál od PENZIONU HOLÍN a najdete v něm tobogán, skluzavku a velkou plochu ke slunění.

bližší informace

Jinolické rybníky

V letních měsících Vás osvěží přírodní koupání v oblasti Jinolických rybníků 7km. Jde o soustavu tří rybníků, z nichž dva: Němeček a Obrovský, jsou využívány k rekreaci, koupání a vodním sportům. Lemují je veřejná tábořiště, autokempy a chatové osady. Třetí rybník nese jméno Vražda a není zpřístupněn.

Koupaliště Lomnice nad Popelkou

Lomnice nad Popelkou 13km je městem na pomezí Českého ráje a Podkrkonoší. V teplých dnech Vás příjemně osvěží prostorné koupaliště u obory pod Táborem s čistou vodou a velkým dětským hřištěm.

bližší informace

Aquapark Maškovka Turnov

Navštivte nově zrekonstruovaný aquapark v Maškově zahradě Turnov 25km a budete nadšeni z krásného prostředí a skvělých služeb. Areál nabízí k osvěžení a zábavě víceúčelový bazén, dětský bazén, tobogány a skluzavky.

bližší informace

Aquacentrum Jičín

Jičínské Aquacentrum funguje s mnohaletou tradicí a je součástí sportovního centra, které je nepřehlédnutelné, pokud přijíždíte do města od severní strany. Centrum nabízí nejen plavecký bazén, ale též sauny, kojenecké plavání, masáže, vnitřní tobogán i aqua aerobik.

bližší informace

nahoru